Szanowni Państwo,

Spółka JARIW jest firmą rodzinną, świadczącą usługi transportowe specjalistycznymi samochodami ciężarowymi, tak zwanymi hakowcami w kontenerach szybkozmiennych.

Swą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku, odpowiadając na wzrastające zapotrzebowanie rynku logistycznego na specjalistyczne usługi transportowe. Dziewięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kontenerowym transporcie odpadów niebezpiecznych, ze szczególnym uwzględnieniem odpadów nadających się do recyklingu, takich jak złom, czy makulatura.

Chcąc sprostać coraz to wyższym wymaganiom rynkowym, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje, kompetencje i zakres świadczonych usług. Potwierdzeniem tych działań jest uzyskanie decyzji, licencji i certyfikatów państwowych, min:

- Licencji na krajowy transport rzeczy;

- Licencji na międzynarodowy transport rzeczy;

- Decyzji Inspektora Ochrony Środowiska pozwalającej na transport odpadów w tym odpadów niebezpiecznych;

- Certyfikatu kompetencji zawodowych;

- Ukończenie kursów ADR przez naszych kierowców;

- OC przewoźnika.

Dzięki naszemu doświadczeniu i rodzinnemu podejściu do biznesu, oferujemy Państwu między innymi profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację zleceń oraz gotowość do działań przez 24h na dobę. Dobrze wiemy, że spełnienie oczekiwań klienta wiąże się z indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz ścisłą współpracą ze zleceniodawcą. Jesteśmy jedną z nielicznych firm umożliwiającą klientowi osobiste zaangażowanie się w proces kształtowania i sposobu wykonania świadczonych usług.

Nasza postawa i rodzinne podejście do biznesu umożliwiło nam nawiązanie współpracy z wieloma znanymi i renomowanymi firmami. Współpracujemy od wielu lat między innymi z:

- STENA sp. z o.o. Oddział w Swarzędzu;

- STENA Sp. z o.o. Sammler;

- STENA Sp. z o.o. Alcopper;

- Theo Steil GmbH;

- WPT Polska sp. z o.o., sp. komandytowa

Jesteśmy przekonani, że propozycja współpracy będzie dla państwa ciekawą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i omówimy przykładowy proces logistyczny uwzględniający Państwa indywidualne potrzeby.

...Nasze doświadczenie, Państwa satysfakcja...


Z poważaniem

Jarosław i Iwona Czyż